7310 OIL PAINTING
Sold: SEK 900
Sold den 6 februari 2023 -
2179 OIL PAINTING
Sold: SEK 5200
Sold den 21 juni 2021 -
6451 OIL PAINTING
Sold: SEK 2000
Sold den 5 november 2018
2041 OIL PAINTING
Sold: SEK 3600
Sold den 26 mars 2018 -
7275 OIL PAINTING
Sold: SEK 800
Sold den 2 mars 2015 -
6036 Oljemålning
Siri Rathsman (1895-1974), signerad -55, duk, 80x 65,
Sold: SEK 5200
Sold den 1 december 2014
4635 Oljemålning
Siri Rathsman sign. RS 1949 50x72
Sold: SEK 2800
Sold den 10 maj 2004 -
5077 OIL PAINTING (F)
Siri Rathsman, 1954, 54x64
Sold: SEK 3500
Sold den 1 december 2003